O nas


Dr n. med. Hanna Tomczak – specjalista rehabilitacji medycznej, specjalista medycyny fizykalnej i balneologii, certyfikowany terapeuta uroginekologiczny (certyfikat Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego), z wieloletnią praktyką i doświadczeniem zawodowym. Konsultant wojewódzki w dziedzinie medycyny fizykalnej i balneologii w woj. Pomorskim.

Od 1981 roku pracownik Zakładu Rehabilitacji Akademii Medycznej w Gdańsku, obecnie Kliniki Rehabilitacji UCK GUMED. Praca doktorska pt. Ocena stanu klinicznego chorych ze skoliozą leczonych i nie leczonych operacyjnie.

Doświadczony wykładowca w kształceniu studentów medycyny oraz fizjoterapii. Promotor wielu prac magisterskich i licencjackich, autorka i współautorka licznych publikacji naukowych o tematyce rehabilitacji i fizjoterapii w różnych stanach chorobowych, głównie narządów ruchu. Laureatka nagród naukowych, za referaty przedstawiane na kongresach naukowych w kraju i za granicą oraz nagrody dla najlepszego nauczyciela akademickiego.

Sekretarz zarządu głównego Polskiego Towarzystwa Balneologii i Medycyny Fizykalnej. Członek Zarządu oddziału Gdańskiego PTB i MF. Członek Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, współpracownik naukowy czasopisma Acta Balneologica.

Współpracuję z zespołem doświadczonych fizjoterapeutów. Zespół lekarz- fizjoterapeuta jest w stałym kontakcie co gwarantuje kompleksową opiekę nad pacjentem na najwyższym poziomie. Naszym celem jest przywrócenie lub utrzymanie sprawności przy zapewnieniu najlepszego komfortu.

Skontaktuj się z nami


Zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość mailową, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe! Gabinet Dr Hanna Tomczak - rehabilitacja oraz fizjoterapia, zabiegi falą uderzeniową :: Pruszcz Gdański - Rotmanka

facebook

kontakt

Skontaktuj się z nami:

tel: 58 682 1747

tel: 602 258 406

tel: 889 722 702

mail: drtomczak@wp.pl

klauzula informacyjna