Fala uderzeniowa i laser wysokoenergetyczny


Fala uderzeniowa:

Posiadamy jeden z najbardziej nowatorskich aparatów do terapii pozaustrojową falą uderzeniowa (ESWT) niemieckiej firmy GYMNA. Zabiegi z mniejszym odczuwaniem bólu!

Uwaga: Trwa promocja zabiegów! Rabaty przy seriach! Bezpłatna konsultacja lekarza specjalisty przy kwalifikacji do zabiegu!

Fala uderzeniowa 1 zabieg 60 zł. W KARNETACH TANIEJ!!!
W celu uzyskania dalszych informacji prosimy skontaktować się z nami - > kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Laseroterapia wysokoenergetyczna:

Posiadamy jeden z nielicznych na rynku aparatów do laseroterapii pozwalający na wykonywanie zabiegów zarówno z zakresu laseroterapii wysokoenergetycznej jak i biostymulacyjnej.

Skuteczność jego zapewnia zastosowanie w jednym czasie zabiegowym dwóch, różnej długości fal światła laserowego. W wyniku ich kumulacji powstają dwa główne efekty: szybki i skuteczny efekt termiczny oraz wolniejszy, ale trwalszy efekt biostymulacyjny.

Skontaktuj się z nami


Zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość mailową, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe! Gabinet Dr Hanna Tomczak - rehabilitacja oraz fizjoterapia, zabiegi falą uderzeniową :: Pruszcz Gdański - Rotmanka

facebook

kontakt

Skontaktuj się z nami:

tel: 58 682 1747

tel: 602 258 406

tel: 889 722 702

mail: drtomczak@wp.pl

klauzula informacyjna